top of page

A Letter to the Community_Reviewing Silicoin 2021

Všichni farmáři Silicoin, je nám ctí se s vámi setkat ve velmi divokém roce 2021. Nový rok se blíží a já vám a vaší rodině přeji zdraví a štěstí!


Sladké je použití protivenství. - ShakespeareV tuto chvíli mám hodně co sdílet, mezi kterými jsou hořké, ale i vznešené pocity. Ještě předtím se podívejme na milníky roku.


V dubnu 2021 byl pod Charlieho vedením založen tým Silicoin

V květnu 2021 byla dokončena první verze Bílé knihy; Mechanismus konsenzu PoB byl dokončen

V červnu 2021 byly spuštěny oficiální stránky; Vznikla Discord Community; Testnet1.0 spuštěn; Aplikační uzel je spuštěn pro výsadek.

V červenci 2021 přesáhl výpočetní výkon 300 PiB; Aktualizace sítě byla restartována, objevil se Testnet1.5; TSIT zahájila mimoburzovní obchodování.

V srpnu 2021 bylo logo upgradováno; byl zahájen systém pobídek Společenství; Výkon výpočtu přesáhl 800 PiB.

V září 2021 začíná testování Staking; První aktivita AMA; Výkon výpočtu přesáhl 1000 PiB

V říjnu 2021 je tSIT přeměněn na SIT; Oficiálně byla spuštěna hlavní síť a zrodil se mechanismus konsenzu PoB. SIT uvedený na CitEX

Listopad 2021, kdy hlavní sítě opravují chyby, hlasuje se o nich a komunita je restartuje, inovace spočívá ve vysazování zbytku sítě. SIT cena na nový nejvyšší rekord; Oficiální spuštění SCA.

V prosinci 2021 je hlavní síť neustále aktualizována a běží stabilně; Globální komunita stále roste a čítá přes 20 000 lidí.Při hodnocení roku Silicoin zažil každou radost i smutek, každý pokrok i neúspěch. Každé slovo povzbuzení a zneužití, každý návrh a nadávka čtená v komunitě. Celý náš tým se tím rozrostl, což je nepochybně příležitost doby a dárek od vás všech.


Na začátku projektu jsme byli sebevědomí, ale trochu nervózní. Jsme přesvědčeni, že jsme na správné cestě, ale také si klademe otázku, zda může Silicoin jít mnohem dále. V každém případě je Silicoin mezi Chia Forks nejodvážnější pro inovace a testování. Statečně jsme provedli inovace založené na konsenzuálním mechanismu POST a vyřešili slepou skvrnu v poznání, ale stále musíme dělat opravy a pokroky v praxi. Během plavby za poznáním nového kontinentu jsme se samozřejmě setkali s mnoha obtížemi. Naštěstí jsme díky podpoře a toleranci Silicoin Farmers uspěli v mnoha výzvách.

Na Silicoin v roce 2021 je tolik vzpomínek, že jsem zavalen komplikovanými emocemi. Na klávesnici mi padá nejen úsměv, ale i slzy.

Silikon v prvních dnech, většina loga z jiných Forků byla zelená. Silikon byl zesměšňován jako „nezelený“ kvůli jeho vysoké frekvenci skenování. Silicoin se vyslovuje jako „Sillycoin“. Poměr tSIT k SIT byl šířen zlomyslnými lidmi a na Discordu se objevily stovky „Shit emoji“. Abych řekl pravdu, tyto zajímavosti jsou pro nás nezapomenutelné.

Samozřejmě chápu, že to všechno jsou vtipy, ale náš tým ve vtipu viděl toleranci a očekávání komunity Silicoin. Všichni zahrnujeme naše nedostatky a těšíme se na náš vývoj. Podle mého názoru je to duch blockchainu, toto je síla komunity a to je základ Silicoinu.


V tak šílené době globální situace je velmi rád, že náš tým má vaši podporu!

V poslední době jsem přemýšlel o něčem, co říkal můj dědeček:

Nezmiňujte minulé dny, život je dost těžký. Ale slunce je tady, když potkáte někoho nebo něco, co stojí za to riskovat život v bouři.


Silicoin je globální projekt a přátelé z různých zemí se zde scházejí kvůli jednoduchému slovu -Silicoin. Jasně chápu, že silikon je snem každého spojený se ziskem a energií investovanou do zemědělství. Celý náš tým dostává každý den pozornost 24 časových pásem, což je odpovědnost i motivace zároveň.

S touto odpovědností budeme mít do Nového roku velkou dynamiku.Mnoho lidí vidělo tento článek, https://www.sitnetwork.org/post/road-map-future-plan-_the-great-voyage-of-silicoin. Silicoin se v příštích dnech chystá udělat spoustu věcí, včetně marketingových plánů, cílů technického rozvoje atd. My je splníme.

Večer na Boxing Day měl náš tým schůzku, abychom prodiskutovali, jak realizovat následující plánování a jak splnit všechna očekávání Silicoin Farmers.

Pokud jde o naše plány v nadcházejícím roce, budeme i nadále technologicky vylepšovat a opakovat, aby byla síť Silicoin robustnější a přátelštější.-V oblasti marketingu budeme aktivněji spolupracovat s dalšími projekty, abychom přilákali více investorů a těžařů a rozšířili tak celou síť.

-Na straně komunity použijeme SCA jako základ, který pomůže každému členovi Discordu.

-Na straně ekosystému hackathony a další akce uvolní ekosystém Silicoin na jeho plný potenciál.Cena SIT pravděpodobně poroste, pokud jde o tržní hodnotu, kvůli komplexnímu rozvoji technologií, marketingu, komunity a ekologie.

Silicoin tým tvrdě pracoval po většinu roku a Silicoin Farmers nám také většinu roku poskytovali podporu a pomoc. Doufáme, že v nadcházejícím roce budeme pokračovat a spolupracovat s vámi na vytvoření krásné budoucnosti pro Silicoin!Šťastný nový rok!

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page